Uczestnicy szkoleń i projektów edukacyjnych

Do tej pory mieliśmy przyjemność współpracować m.in. z:

  1. AGESIL Sp. z o.o.
  2. Agencja HAJO s.c,
  3. Ag Market Sp.z o.o.,
  4. Alena,
  5. ABJ Group sp. z o.o.,
  6. ALIOR BANK S.A,
  7. Auto Serwis Bartkowski ,
  8. Aurora Sp z o.o.,
  9. Airo Concept Faktury Sp.Zo.o.
  10. Auri-Expert
  11. „A Priori”
  12. AWTECH.PRO,
  13. AMC POLSKA sp.z o.o.,
  14. Bafago Sp. z.o.o,
  15. Biuro Rachunkowe i Nieruchomości Rzeszów
  16. Bank BPS S.A, oddział w Łodzi,
  17. Bank Polskiej Spółdzielczości Spółka Akcyjna, Ełk
  18. Bałtycki Bank Spółdzielczy,
  19. Bank Spółdzielczy w Siedlcu
  20. Bank Spółdzielczy w Gliwicach, filia w Ciasnej
  21. Bank Spółdzielczy w Warcie
  22. BOŚ BANK S.A, Warszawa
  23. BOŚ BANK S.A, oddział w Gliwicach
  24. BOŚ BANK S.A, oddział w  Gorzowie Wielkopolskim
  25. BOŚ BANK S.A, oddział w Kołobrzegu
  26. BOŚ BANK S.A , 1 oddział Operacyjny w Kielcach
  27. BOŚ BANK S.A, oddział w Krakowie
  28. BOŚ BANK S.A, oddział w Ostrzeszowie
  29. BOŚ BANK S.A oddział w Rzeszowie
  30. Baxter ’ Wojtasikowie Sp. J.
  31. BAUWER sp. z o.o.,
  32. BHPl Mateusz Miąsik,
  33. Biuro Turystyki Al Mar,
  34. Biuro rachunkowo-podatkowe PROFIT S.C,
  35. Biuro Rachunkowe i Nieruchomości EMRA S.C.
  36. BST – Building
  37. BWI Poland Technologies Sp. z o.o.,
  38. BLACK JACK KANTOR Sp. z o.o.
  39. CASH-CASH
  40. CASINO Sp. z o.o.,
  41. Cash Mail Sp.z o.o.,
  42. Centrum Księgowe
  43. Centrum Rozwoju Dziecka Berek!
  44. Citronex Mop Sp.z.o.o.Sp.K.
  45. C&P INVEST
  46. Chojnacki & Wojtas Consulting S.C.
  47. Ekspert Finansowy Sp. J,
  48. Diagnoserv,
  49. Ekspert Sp. z o.o.,
  50. England Sp. z.o o. ,
  51. Euro-Szkoła-Bis Zespół Niepublicznych Szkół dla Dorosłych ,
  52. Export-Import,
  53. FIDES,
  54. FHU „Igulka”
  55. FHU Jacek Matyjasik,
  56. Firma Techniczna G-Proces 
  57. FUH Nadinex,
  58. Finansis
  59. FlyingAtom Gold sp. z o.o.
  60. GAC Sp z o.o.,
  61. Gmina Brzozów,
  62. GABINET FIZJOTERAPII Agnieszka Kula,
  63. Grupa LOTOS S.A.,
  64. GOLD S.C.,
  65. Gold Sp. z o.o. ,
  66. Grupa Rachunkowo-Doradcza CONSEA Sp. z o.o.
  67. Grand Cash,
  68. Hotel WHM Menagement
  69. „VISTA” S.C. Firma Usługowo-Handlowa,
  70. i360 Sp. z o.o.,
  71. IDF Sp. z o. o.,
  72. Idealbox Sp. z o. o.,
  73. Infini Karol Zębik,
  74. Intuis,
  75. Imbis, Sp.jawna,
  76. INTERCASH,
  77. INTERCHANGE POLSKA Sp. z. o.o,
  78. INVAT Biuro Rachunkowe
  79. JM Sp. z o.o,
  80. Joker J.Wilczek Sp.J.
  81. KAMET S.A.
  82. KANTOR 24H Sp. z o.o.,
  83. Kancelaria Notarialna Piotr Łukasz Dolata,
  84. Kancelaria Finansowa AWB Sp. z o.o.,
  85. Kantorino Sp. z .o.o,
  86. Kantor S.A. S.C.
  87. Kantor wymiany walut „Wojtex”,
  88. Kantor wymiany walut, Dziwnówek
  89. Kantor wymiany walut, Lubin
  90. Kantor wymiany walut , Maków Mazowiecki
  91. Kantor wymiany walut , Włocławek
  92. Kantor wymiany walut „BAX”
  93. Kantor „Exchange” Włoszczowa
  94. Kantory Wymiany Walut Spółka Jawna
  95. Kantor wymiany walut EUROPA Bartosz Plak,
  96. Kantor Lombard , Warszawa
  97. Kantor Wymiany Walut „AGORA”
  98. Kantor Premium
  99. Kantor wymiany walut  , Świnoujście
  100. Kantor wymiany walut, Nowa Ruda
  101. Kantor wymiany walut, Świnoujście
  102. Kantor Wymiany Walut, Otmuchów,
  103. Kantor Verde
  104. Kantor Eva
  105. Kantor wymiany walut
  106. Kantor „MAXIMUS”
  107. Kantor wymiany walut Bystrzyca Kłodzka
  108. Kantor wymiany walut  Słupca
  109. Kantor Euro Cieszyn
  110. Kantor Wymiany Walut, Sława
  111. Kantor Wymiany Walut, Iława
  112. Kantor Wymiany Walut Miro-bis, Olsztyn
  113. Kantor Wymiany Walut , Koszalin
  114. Kantor Wymiany Walut „eva”
  115. Kantor 24 Sp. z. o.o, Poznań
  116. Kantor Wymiany Walut Łeba
  117. Kantor Wymiany Walut S.C, Sanok
  118. Kaso1
  119. MONROB EURO EKSPRESS
  120. LINGUA LINE
  121. LEADER
  122. Lubuska Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy
  123. Lyon Poland Sp. z o. o. Gdańsk
  124. PHU M&M
  125. NATURE TRAVEL S.J.
  126. Nets Bank S.A. Odział w Toruniu
  127. „MAKTRONIK” EXPRESS Sp. z o.o,
  128. Computare,
  129. Mennica Skarbowa S.A.,
  130. Mennica Kapitałowa Sp. zo.o.,
  131. Mennica Mazovia Sp.z o.o.
  132. Mennica Złota Sp.zo.o.,
  133. Mennica Metale Sp.zo.o.
  134. MATIJAS
  135. Mg Trade
  136. MK FINANSE
  137. MNM SERWIS
  138. ModernArt
  139. Multiserwis
  140. My Excel
  141. Ms70 Sp. z o.o.,
  142. Nalson Sp. z o.o.
  143. Nest Bank S.A., Warszawa
  144. Nest Bank S.A, Toruń
  145. Nest Bank S.A, Bydgoszcz
  146. Nest Bank S.A, Elbląg
  147. Nest Bank S.A, Gdańsk
  148. Nest Bank S.A, Wrocław
  149. Nest Bank S.A, Rybnik
  150. Nest Bank S.A, Piotrków Trybunalski
  151. Nest Bank S.A, Kraków
  152. Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Tęczowy Domek – Edyta Dąbska, Świdnik
  153. NZOZ M-DENT
  154. Nowoczesna Edukacja,
  155. Open Education Group Sp. z o.o.,
  156. Panwood
  157. PHZ Baltona S.A.,
  158. PHU MAMONA 
  159. PH Europa
  160. PH WDF FIJOŁEK SP.J.
  161. Polska Żegluga Bałtycka S.A. – Polferries,
  162. POLTRAG Sp.z o.o,
  163. PERSONEL
  164. PHU EUROPA S.C,
  165. PHU EUROPA Wrocław
  166. PH PROFIL PLUS
  167. Plus Bank S. A w Piotrkowie Trybunalskim,
  168. Poa.pl
  169. Powiat Słupski,
  170. Pośrednictwo Finansowe  Nowa Sarzyna
  171. Pośrednictwo finansowe , Ożarów Mazowiecki
  172. Polonia Tatry Sp. z o.o., Warszawa
  173. Pomarańczarnia S.C. , Poznań
  174. Positano Sp. z. o. o , Cieszyn
  175. PPHU Bartosz Ciepłucha, Ozorków
  176. PPHU Anna Wojas – Kopecka, Głogówek
  177. Prywatna Szkoła Muzyczna I i II st. Mirosława Lisowska,Jasło
  178. PRINT Grzegorz Nowak,
  179. Publiczne Gimnazjum Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi, Białystok
  180. „PUCHATEK” Mobilne Centrum Animacyjne,
  181. ResPublic sp. z o. o.,
  182. Restauracja Kargul – Adam Pawlak,
  183. Rockbird S.C
  184. ROUTE A4 SP. Z O.O. SP.K., Zgorzelec,
  185. Sanetrade,
  186. Stowarzyszenie Akademia Rozwoju Edukacji Kreatywnej,
  187. SUPER GRUPA PL SP. Z O.O. S.K.,
  188. Spedycja KJK,
  189. STUDIO HAFTU-ART
  190. Stowarzyszenie Teraz My
  191. Tatry Polonia Sp. z o.o.
  192. TUF Consulting Polska Sp. z o.o. sp. k., Warszawa
  193. Totalizator Sportowy Sp. zo.o. Oddział w Zielonej Górze
  194. Tomasz Kłos QS EXCHANGES, Wrocław
  195. „Terabajt-komputery” Marta Gościniak, Trzebiatów
  196. Trader Sp.zo.o.
  197. Usługi handlowe i finansowe „Agatar”
  198. Usługi radiologiczne , Siedlce
  199. Usługi Gastronomiczne S.C., Kolno
  200. Usługi finansowe, Konin
  201. Uniwersytet Szczeciński w Szczecinie
  202. Union Standard Sp. z o.o, Gdańsk
  203. Urząd Miejski w Bielawie
  204. Wipol Sp. z. o. o ,
  205. ZPC Kajzerka
  206. BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o.,
  207. LexCenter sp. z o.o.,
  208. Medicomp Strzelce Opolskie
  209. Fundacja Dobra Wola,
  210. 8B Technology Solutions
  211. 79th Element AG Sp. z o.o., Wrocław
  212. ZAHPRO Spółka Cywilna, Gródek
  213. Zespół Żłobków, Niegosławice
  214. ZiQa Mariola Nowak,
  215. Z.P.Chr. Wyt. Art. Spoż. Boramex,
  216. W&W team, Sp.z o.o.,
  217. Wealth Solutions S.A.,
  218. Womi Plus Sp. z o.o.
  219. Wodociągi K-ów,
  220. osoby fizyczne oraz inne firmy z sektora MŚP